dr n. med. Piotr Buchcic

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalizuje się w:
  • choroby zwyrodnieniowe stawów,
  • urazy sportowe,
  • ortopedia dziecięca (wady postawy, urazy, wady stóp).

Doktor nauk medycznych, specjalista ortopeda, pracownik Kliniki Ortopedii i i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W kręgu jego zainteresowań są choroby zwyrodnieniowe stawów, urazy sportowe, a także ortopedia dziecięca (wady postawy, urazy, wady stóp). Wykonuje zabiegi operacyjne w szerokim zakresie, w tym techniki artroskopowe. Ortopedia to jego pasja. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali posiadane umiejętności. Uczestnik licznych kursów, szkoleń i konferencji, autor publikacji naukowych.

Cennik usług:

Konsultacja ortopedyczna

150

Badanie USG

150

preluksacyjne

Podanie Osocza Bogatopłytkowego

600

(Platelet Rich Plasma, PRP)

Zastrzyk

150

Zdjęcie szwów

150

Zmiana opatrunku

150

Szanowni Państwo,

W związku z działaniami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się korona wirusa COVID 19 pragniemy poinformować iż:

 

Podsumowując, jako Zarząd kliniki uważnie przyglądamy się rozwojowi sytuacji epidemiologicznej i będziemy podejmować stosowne do zagrożenia decyzje.

Wprowadzone na dzień dzisiejszy środki zapobiegawcze, są w naszym przekonaniu wystarczające dla zachowania rozsądnego dla Państwa i naszego bezpieczeństwa poziomu zabezpieczenia przed ryzykiem zakażenia wirusem COVID 19