dr n. med. Radosław Lebiedziński

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalizuje się w:
  • artroskopia (stawu barkowego, skokowego, kolanowego, biodrowego),
  • płaskostopie,
  • rekonstrukcja ACL,
  • zwichnięcie rzepki,
  • paluch koślawy (haluks),
  • stopa płasko-koślawa,
  • ortopedia dziecięca.

Asystent Kliniki Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej CKD UM w Łodzi. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na którym uzyskał również tytuł Doktora Nauk Medycznych. Zawodowo zajmuje się ortopedią dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w artroskopii (staw kolanowy, barkowy, biodrowy, łokciowy, skokowy) i ortopedii stopy. Zwolennik leczenia oszczędzającego w chorobie zwyrodnieniowej stawów. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, specjalizuje się także w diagnostyce ultrasonograficznej dysplazji stawów biodrowych. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Od 3 lat pod kierownictwem prof. Syndera i prof. Grzegorzewskiego prowadzi program leczenia niestabilności stawu rzepkowo-udowego (zwichnięć rzepki). Członek towarzystw ESSKA i PPOS.

Cennik usług:

Konsultacja ortopedyczna

150

Badanie USG

150

preluksacyjne

Platelet Rich Plasma, PRP

600

Zastrzyk

150

Zdjęcie szwów

150

Zmiana opatrunku

150

Szanowni Państwo,

W związku z działaniami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się korona wirusa COVID 19 pragniemy poinformować iż:

 

Podsumowując, jako Zarząd kliniki uważnie przyglądamy się rozwojowi sytuacji epidemiologicznej i będziemy podejmować stosowne do zagrożenia decyzje.

Wprowadzone na dzień dzisiejszy środki zapobiegawcze, są w naszym przekonaniu wystarczające dla zachowania rozsądnego dla Państwa i naszego bezpieczeństwa poziomu zabezpieczenia przed ryzykiem zakażenia wirusem COVID 19